Postpress

 

Máte záujem o tieto služby?

KONTAKTUJTE NÁS

Multifunkčné digitálne spracovanie

Vysokoflexibilné digitálne dokončovacie zariadenie DIGICON 3 od spoločnosti ABG v kombinácií s flexotlačovou a sieťotlačovou jednotkou zahŕňa tieto možnosti:
Horúca / Studená razba
Laminácia
Semirotačný výsek
1 flexotlačová jednotka
1 sieťotlačová jednotka
Parciálne aj celoplošné lakovanie (UV lak)
Perforácia
Vysekávacia jednotka aj s odvíjaním
Šupinový vykladač
                                                             ...všetko aj pri malých nákladoch

Rezanie

Programovateľné vysokorýchlostné rezačky Polar 92 sú určené na precízne rezanie tlačových produktov v postpresse z papiera, kartónov, lepenky, plastových fólii a i. v strednom formáte (50x70 cm). Zariadenie je kombinované s periférnym príslušenstvom, ktoré uľahčuje prácu operátora. Model Polar 92, ktorý je inštalovaný aj u nás, je vybavený OptiKnife-om, ktorý zaručuje vysokú kvalitu reznej technológie.

Tvarový výsek

Blumer Atlas 110

Komplexný systém s integrovaným podávačom balíkov pásov SE-18, priečnym rezačom pásov ST-18, vysekávacím strojom D-18, zariadením na rozdeľovanie balíkov s alebo bez určenia maximálneho balíka. Aj naša firma disponuje spomínaným zariadením Blumer Atlas 110.

Pozdĺžne rezanie

SOMA VENUS SERIES
Rada pozdĺžnych rezačiek Soma sa skladá zo 4 základných typov, Venus, Jupiter, Saturn a Pluto. U nás sa nachádzajú dve zariadenia Soma zo série Venus. Modulová koncepcia rezačiek umožňuje vybavenie stroja presne podľa požiadaviek zákazníka. Disponujeme tromi takými rezacími zariadeniami, čo nám umožňuje elimináciu úzkych miest pri výrobe, čím zabezpečujeme plynulý prechod zákaziek výrobným procesom.

PRATI - Slitter inspection rewinder
Nová generácia samoostriaceho rezacieho systému, ktorý umožňuje rezanie veľkého množstva rôznych druhov materiálov (samolepiace etikety, flexibilné obaly, papierové etikety, celoobvodové plastové etikety, ...). Obsahuje funkciu MAKE READY, ktorá zvyšuje rýchlosť a bezpečnost na začiatku každej zakázky.

Sleeve zariadenie

DCM Sleeve zariadenie

V našej prevádzke sa nachádza DCM-Sleeve zariadenie. Uvedené zariadenie slúži na presné formovanie a spojenie zmrštiteľných plastických filmov PVC, PET, PS za pomoci formovacej tyče. Je spoľahlivé a produkuje vysoko kvalitný sleeve. Súčasťou spomínaného zariadenia je aj striekacia tryska na presné nanášanie lepidla a UV lampa pre sledovanie kvality nanášania rozpúšťadla.

Kontrolný prevíjací stroj

Zariadenie slúži na prevíjanie materiálu z kotúča do kotúča a na kontrolu zlepu rukávu. Uvedená kotrola sa realizuje na princípe nafúknutia časti rukávu vzduchom a následnej kontrole konštantnej hrúbky vzduchového vankúša rukávu snímaného utrazvukovým snímačom. Nachádza sa aj v našej prevádzke a disponuje automatickou korekciou okrajov oblúkov a stroboskopom umožňujúcim kontrolu potlače pri vysokej rýchlosti.