25 Jahre

TRADITION UND ERFAHRUNG

Ändern Sie die Auffassung Ihrer Produkte

Spezialisierte
Druckerei für
Verpackungen
und Etiketten


Tradition


Referenz

Qualität

Grafik

Flexibilität

Zertifikate
Willkommen bei der Gesellschaft Aluprint, die ein europäischer Anbieter von geschnittenen und ausgeschnittenen Verpackungen und Etiketten, Peripher- und Ärmelkunsttoffpackungen und -etiketten, oder sog.  Schrumpf-Sleeve-Verpackungen und -etiketten vor allem für die Getränke-, Lebensmittel- und Milchindustrie, sowie für andere Branchen sind. Aluprint ist die Gesellschaft mit einer stabilen Position auf dem europäischen Markt. Aluprint ist eine dynamische, innovative Gesellschaft, die in der polygraphischen Industrie wirkt. Sie benutzt moderne Technologien und ist von Partnern, Mitarbeitern und  der Öffentlichkeit als ein zuverlässiger und korrekter Partner anerkannt.
Shrink sleeves
Rundum etiketten
(Aus)geschnittene etiketten
Selbstklebeetiketten
 
UBER ALUPRINT

PRODUKTE

 

  Blog

ALUPRINT supplies shrink sleeves for Coca-Cola ice tea FUZETEA

                FUZETEA - the fusion of tea, fruit juice and a touch of herbs – was developed by the Coca‑Cola Company and has already proved popular in 52 countries around the globe. Now, from January 2018, consumers in Europe will get the chance to press pause, take a moment for themselves and enjoy an unexpectedly different multilayered ready to drink tea experience also.          
                We are very proud that we are involved in this huge launch as a supplier of Shrink sleeve labels. We believe that Fuzetea become stable and prefered ice tea brand for European consumers soon. 

Digicon Series 3 od ABG v Aluprinte

Digicon Series 3 od ABG v Aluprinte

Spoločnosť Aluprint spustila počas leta produkciu na novučičkom finalizačnom zariadení od spoločnosti A B Graphics
Naša spoločnosť v lete tohto roku doplnila digitálnu tlač o novú generáciu finalizačných zariadení Digicon Series 3 od spoločnosti ABGraphics. Toto zariadenie dopĺňa úspešnú radu Digicon a bol navrhnutý tak, aby spĺňal najnovšie trendy v oblasti digitálnej tlače v kombinácií s najmodernejšími technológiami. Max. šírka bola zvýšená na 350 mm a max. priemer rolky sa takisto zvýšil a to na Ø 800 mm. Vďaka ergonomickému zlepšeniu sa výrazne skrátil aj čas na prípravu.
Max. rýchlosť je 150 m/min v rotačnom móde a  64 m/min v semirotačnom móde.

Základné časti:
Automatický návin/odvin
2 flexotlačové jednotky
Nože pre pozdĺžne rezanie s plneautomatickým nastavením
Výsek
Laminovanie
Horúca / studená razba
a ďalšie možnosti.

Vďaka tomu teraz môžeme zákazníkom ponúknuť široku škálu špecialít už aj v malom množstve, ktoré urobia etiketu a celkový produkt príťažlivý a dodajú produktu honosnejší vzhľad a to všetko za dostupnú cenu. 
Share a coke 2015

Share a coke 2015

Už tretím rokom sme sa stali súčasťou známej kampane "Share a coke". Tento rok v duchu "Pusu dostane  ........"
       Spoločnosť Aluprint sa ako výrobca etikiet už tretí rok podieľa na známej kampani "Share a coke". V tomto roku 2015 sme sa však do kampane po prvýkrát zapojili nielen ako konvenčná tlačiareň, ale vďaka inštalácii novej digitálnej technológii už aj ako digitálna tlačiareň. S požitím novej digitálnej tlačiarne HP Indigo WS 6600 Digital Press, ktorá bola v spoločnosti Aluprint, s.r.o. inštalovaná v roku 2014, je možné vytvárať neobmedzené množstvo dizajnov a grafických prvkov v rámci jedného tlačového množstva, čím posilňuje efektivitu marketigových kampaní. Vďaka tomu sa produkt stáva viditeľnejší a odlíšiteľný od ostatných produktov a v neposlednom rade aj oveľa viac zaujímavý pre konečného spotrebiteľa.
All articles

 Umsetzung der erfolgreichen Projekte

Zvyšovanie konkurencieschopnosti 2013
Steigerung der Wettbewerbsfähigkeit 2013

Spoločnosť ALUPRINT, s.r.o. realizovala v r. 2013 projekt s podporou EU "Zvýšenie konkurencie- schopnosti firmy ALUPRINT, s.r.o."

Zvyšovanie konkurencieschopnosti 2011
Steigerung der Wettbewerbsfähigkeit 2011

Spoločnosť ALUPRINT, s.r.o. realizovala v r. 2011 projekt s podporou EU "Zvýšenie konkurencieschopnosti firmy ALUPRINT, s.r.o."

Vzdelávanie zamestnancov 2011
Schulung der Mitarbeiter 2011

Tento projekt bol realizovaný vďaka podpore z európskeho sociálneho fondu v rámci Operačného programu "Zamestnanosť a sociálna inklúzia".
Formulár príkladov dobrej praxe